گفت و گو
پیوندهای تصویری

توزیع عادلانه محافل قرآنی؛ محور برنامه های رمضان در شهرکرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد با اشاره به اجرای طرح «۳۰ روز، ۳۰ محفل»، گفت: مقرر شده است ۳۰ محفل قرآنی در مناطق مختلف شهرستان با اولویت مناطق کمتر برخوردار که محافل کمتری برگزار می کنند، برپا شود که این برنامه از ابتدای ماه مبارک با لحاظ ...

ادامه مطلب
1401/01/20

تمهیدات بانوان قرآنی چهارمحال وبختیاری برای ماه رمضان

رئیس هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی چهارمحال وبختیاری با تشریح برنامه های قرآنی ویژه بانوان قرآنی استان، برگزاری «طرح قرآنی رسول اکرم(ص)»، «۳۰ آیه، ۳۰ تبیین»، برگزاری دوره سوم طرح ولایت بانوان قرآنی استان و اجرای برنامه های قرآنی در هیئت های مذهبی را ...

ادامه مطلب
1401/01/18

اعلام جزئیات برنامه های قرآنی ماه رمضان در چهارمحال وبختیاری

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری با تشریح ویژه برنامه های قرآنی استان در ماه مبارک رمضان، برپایی محافل قرآنی ثابت و سیار، کرسی های تلاوت و تفسیر قرآن، تقویت و گسترش جلسات خانگی قرآن و غیره را از جمله این برنامه ها اعلام...

ادامه مطلب
1401/01/18

توزیع ۱۶۰ بسته معیشتی در بین افراد کم بضاعت توسط هیئت های مذهبی اشکفتک شهرکرد

هیئت های مذهبی حضرت ابوالفضل العباس و هیئت رزمندگان اسلام اشکفتک با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام ۱۶۰ بسته معیشتی بین خانواده های کم بضاعت توزیع کردند.

ادامه مطلب
1400/10/18

مکتب حاج قاسم با گفتمان سازی و جهاد تبیین به جامعه معرفی شود

سرپرست تبلیغات شهرکرد گفت: با برگزاری پویش ها، جهاد تبیین و گفتمان سازی، می توان مکتب حاج قاسم بیش از پیش ترویج کرد.

ادامه مطلب
1400/10/08

تفرقه زیبنده جامعه قرآنی نیست

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری توضیحاتی را در خصوص اظهارات اعضای اتحادیه قرآنی استان که در گزارشی با عنوان «مشکلات اتحادیه قرآنی چهارمحال وبختیاری تمامی ندارد» بر روی خروجی ایکنا قرار گرفته بود ارائه داد.

ادامه مطلب
1400/10/07

ثبت نام آموزش تفسیر عمومی در چهارمحال وبختیاری ادامه دارد

ثبت نام از علاقه مندان حضور در دوره مجازی آموزش تفسیرعمومی قرآن با ظرفیت ۸۰۰ نفر در شهرستان های ده گانه چهارمحال وبختیاری آغاز شده است و پس از تمدید مهلت ثبت نام، تا ۱۰ آذرماه ادامه دارد.

ادامه مطلب
1400/09/06

اهتمام ویژه نسبت به توسعه فرهنگ قرآنی در گام دوم انقلاب اسلامی

مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان سامان با بیان اینکه کار برای فعالیت های قرانی لازم و ضروری است، گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی، توسعه ی فرهنگ قرآنی مورد توجه است.

ادامه مطلب
1400/08/06

مهارت آموزی و تربیت دینی در مسجد به جد دنبال شود

مدیر موسسه مسجد با بیان اینکه هنوز هم کارکردهای متنوع مساجد احصا نشده است، گفت: مهارت آموزی و تربیت دینی در مسجد به جد دنبال شود.

ادامه مطلب
1400/07/29

مراسم ۲۸ صفر در بیش از ۶۰ نقطه از شهرکرد برگزار شد

سرپرست تبلیغات اسلامی شهرکرد گفت: مراسم عزاداری ۲۸ صفر در بیش از ۶۰ نقطه شهرستان شهرکرد در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

ادامه مطلب
1400/07/18

دوری از عقلانیت و آسیب هایی که بر فرهنگ تحمیل شد

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری یکی از دلایل دوری از آرمان ها، نزدیکی به فرهنگ بیگانه و تحت تأثیر قرار گرفتن فرهنگ از این رویکرد را دوری از عقلانیت دانست و بیان کرد: مدیریت و پیشبرد هیجانی فرهنگ بدون اتکا به مط...

ادامه مطلب
1400/07/11

تهیه و توزیع ۳۵۰ بسته غذایی در شهرکرد

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد از توزیع ۳۵۰ بسته غذایی به ارزش ریالی هر بسته سه میلیون ریال خبرداد.

ادامه مطلب
1400/07/11

اجرای طرح تهیه و نشر کلیپ کوتاه تفسیر قرآن در چهارمحال وبختیاری

رئیس اداره امور قرآنی چهارمحال وبختیاری از اجرای طرح تهیه کلیپ های کوتاه تفسیر قرآن و انتشار در فضای مجازی از سوی طلاب و روحانیون استان خبر داد.

ادامه مطلب
1400/07/06

مردم، مسجد و امام سه رکن اصلی برای رشد و تعالی محله

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی از اجرای طرح محله مقاوم در شهرستان شهرکرد خبرداد و گفت: مردم، مسجد و امام سه رکن اصلی برای رشد و تعالی محله هستند.

ادامه مطلب
1400/06/09

شورای قرآنی شهرک منظریه تشکیل شد

شورای قرآنی شهرک منظریه با هدف پیگیری، ساماندهی فعالیت های قرآنی و برنامه ریزی به منظور اجرای جشنواره قرآنی تشکیل شد.

ادامه مطلب
1400/06/09
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک