گفت و گو
پیوندهای تصویری
1400/02/20 تعداد بازدید: 75
print
 گفتمان سازی اصلی ترین پیام  انقلاب اسلامی است

مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی گفت:گفتمان سازی اصلی ترین پیام انقلاب اسلامی است و نقش زنان در این حرکت عظیم بی بدیل است.

 

عاطفه سعیدی نژاد در سفر به چهارمحال و بختیاری در نشست خبری با اشاره به اینکه طرحی که امور بانوان سازمان بر روی آن متمرکز است نهضت پیشرفت بانوان اسلامی است، گفت: برای پیشبرد راهبردهای اسلامی نیاز داریم که زنان در جایگاه اصلی خود با ایستند.

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد: گفتمان سازی یکی از پیام‌های اصلی انقلاب اسلامی است و باید حرکت بزرگ گفتمان سازی در کشور داشته باشیم تا جایگاه مردم احیا شود و این به صورت جدی یکی از مهمترین وظایف بانوان به شمار می‌رود.

وی گفت: طرح نهضت پیشرفت بانوان به دنبال اثبات ظرفیت بانوان در حل مسائل کشور است.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب بیان کرد که محاصره تبلیغاتی دشمن یک تهدید است و ریشه‌ای ترین جهاد امید آفرینی است.

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: شکل گیری زنجیره تواصی میان مردم به‌ویژه مؤمنان، باید در دستور کار قرار گیرد که مقام معظم رهبری نیز روی شکل گیری این زنجیره تاکید دارد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مبعث رسول اکرم (ص) بیان کرد: اگر حقایق انقلاب اسلامی به عالم برسد مردم تصمیم درست می‌گیرند و این در حالی است دشمن وقایع را وارونه جلوه می‌دهد.

وی عنوان کرد: دشمن برای اینکه که کشور را تحریم کند اول مسائل را تحریف می‌کند.

وی با اشاره به اینکه فعال ساخت جمعیت زنان فرهیخته در استان‌ها از مهمترین اقدامات تبلیغات اسلامی است، گفت: جامعه بانوان دغدغه مند باید در این مسیر تواصی شوند و زبان زنان صاحب سخن در کشور باز شود.

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد: برای اینکه انگیزه اولیه شکل گیرد باید عموم بانوان که مخاطب ما هستند در جمع دوستان و اقوام تواصی را شکل دهند.

وی عنوان کرد: در حال حاضر در هر استان ۳۰ تا ۵۰ نفر از بانوان فرهیخته هر استان را به‌عنوان جمعیت زنان فرهیخته و پنج تا شش نفر به‌عنوان شورای فرهیخته زنان انتخاب شده است.

سعیدی نژاد تاکید کرد: امروزه لازم است که به صورت جدی سطح تحلیل بانوان نسبت به مسائل کلان استان افزایش یابد و گاهی نگاه‌های کلان بین و افق‌ها با نگاه جزئی نگر نادیده گرفته شده است.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک