گفت و گو
پیوندهای تصویری
1399/11/01 تعداد بازدید: 113
print
طرح«پویش کتابخوانان استان» راه اندازی می شود

طرح«پویش کتابخوانان استان» با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان و اداره کل کتابخانه های عمومی راه اندازی می شود.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام مهدی طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان دوشنبه ۲۲ دی ماه با هدف گسترش تعاملات فرهنگی و ایجاد زیرساخت های لازم برای راه اندازی «کتابخانه قرآن و نهج‌البلاغه» با فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار، به نقش و اهمیت کتابخانه های عمومی اشاره کرد و افزود: کتابخوانی و حضور در کتابخانه ها باید جزئی از فرهنگ و عادات پسندیده ما بشود.

طاهری در بخش دیگری از سخنان خود به ایجاد پویش کتابخوانان استان اشاره کرد و اذعان داشت: شایسته است با جهت دهی صحیح به معرفی کتاب ها و جذب کتابخوانان بپردازیم و برای ترویج کتابخوانی در فضای مجازی، در قالب «پویش کتابخوانان استان» کتاب ها را بر اساس شناخت، سلیقه و طلب جامعه معرفی و محتواهای غنی را با بیانی شیوا به افراد منتقل کنیم و البته حضور نویسندگان، شعرا و فرهیختگان در کتابخانه‌ها می‌تواند در ایجاد این جذابیت تأثیر بسیاری داشته باشد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان افزود: ما تلاش می‌کنیم در کنار شما با افتخار زمینه ساز تحقق اهداف والایی باشیم که بخشی از وظیفه و رسالت تمام دستگاه‌های فرهنگی است.

در ادامه نیز فرهاد خلیل مقدم به نقش و اهمیت تعاملات راهبردی در پیشبرد اهداف عالیه فرهنگی اشاره کرد و افزود: کتابخانه‌های عمومی رسالتی ارزشمند و بنیادین در جامعه دارند که عمل به این رسالت می‌تواند نقش و تأثیر بسزایی در توسعه و تعالی جامعه و پرورش نسلی موفق در آینده داشته باشد و تحقق این هدف والا همراهی کلیه دستگاه های اجرایی را می طلبد.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک