گفت و گو
پیوندهای تصویری
1399/09/27 تعداد بازدید: 109
print
«پویش سپاس» راهی برای نهادینه کردن «پدیده قدرشناسی» در جامعه

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه«پویش سپاس» راهی برای نهادینه کردن «پدیده قدرشناسی» در جامعه است از تمامی چهره های شاخص مذهبی و هنری خواست به منظور اشاعه فرهنگ قدردانی به «پویش سپاس» بپیوندند.


به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، عاطفه سعیدی نژاد مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی به تشریح پویش سپاس پرداخت و اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود و اهمیت فعالیت قشر پرستار و جهادگر حوزه درمان در شرایط کرونایی، برآن شدیم تا پدیده قدرشناسی از جامعه پرستاران و فرهنگ جهاد برای حفظ سلامت مردم کشور را جدی بگیریم چرا که معتقدیم فرهنگ قدرشناسی می‌تواند به فرهنگ جهاد کمک کند.

وی بابیان اینکه پویش سپاس از پرستاران در قالب فضای پیامکی  و فضاهای مجازی  پیگیری خواهد شد افزود: هدف ما از این پویش‌ها، نهادینه شدن فرهنگ قدرشناسی در جامعه است و از مردم می‌خواهیم از پرستارانی که می‌شناسند به هر شیوه که می‌توانند قدردانی کنند. حتی معتقدم هیئات مذهبی و کانون‌های قرآنی می‌توانند به نشانه احترام و تشکر در آستانه ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار با حضور در بیمارستان‌ها از جامعه پرستاران قدردانی کنند.
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی از عموم مردم خواست با پیوستن به پویش سپاس، پیام‌های قدردانی خودشان را به شماره 30001171 پیامک بزنند.
وی اضافه کرد: بهترین پیام‌ها از طریق چند برنامه تلویزیونی که به همین منظور در نظر گرفته‌شده است اعلام خواهد شد و همچنین پیام‌های شرکت‌کنندگان در این پویش نیز در سامانه مجازی و صفحه اینستاگرامی که برای این پویش مشخص‌شده منتشر می‌شوند.
عاطفه سعیدی نژاد همچنین از تمامی چهره‌های شاخص مذهبی و هنری درخواست کرد به‌منظور اشاعه فرهنگ قدردانی به پویش سپاس بپیوندند.
به گفته وی این پویش می‌تواند عاملی برای همبستگی ملی عنوان شود و سازمان تبلیغات اسلامی به دنبال مطرح‌شدن نام خود نیست.
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی تأکید کرد: منظور ما از پویش سپاس تنها پرستاران بیمارستان‌ها نیست بلکه پرستاران خانگی وزنانی که در این حوزه بیشترین سهم را بر عهده‌دارند نیز مدنظر ما بوده است چراکه معتقدیم زن امروز ایرانی با دارا بودن روحیه پرستاری است که توانسته از عهده بیماری کرونا برآید.
وی همچنین از تهیه تقدیرنامه‌هایی برای پرستاران برای نصب در بیمارستان‌ها خبر داد و از علاقه‌مندان به پویش سپاس که قصد اهدای این تقدیرنامه‌ها به بیمارستان‌ها رادارند با این پویش در ارتباط باشند.
به گفته عاطفه سعیدی نژاد به‌قیدقرعه به 40 نفر، جوایز یک‌میلیون تومانی کمک‌هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند تا سه‌شنبه دوم دی، پیام‌های خود را ارسال کنند.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک