گفت و گو
پیوندهای تصویری
1400/07/11 تعداد بازدید: 426
print
تهیه و توزیع ۳۵۰ بسته غذایی در شهرکرد

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد از توزیع ۳۵۰ بسته غذایی به ارزش ریالی هر بسته سه میلیون ریال خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حمید بهرامی فیل آبادی در گفتگو با این روابط عمومی با اشاره به اجرای طرح مهرواره اوج و محله مقاوم در این شهرستان و استقبال خوب مجموعه های مردمی از این طرح ها گفت: مؤسسه فرهنگی هرچگانی های مقیم شهرکردو گروه جهادی ترنم وحی، عهده دار تهیه این ۳۵۰ بسته هستند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد ارزش ریالی هر بسته را سه میلیون ریال دانست و افزود: در هر بسته برنج، گوشت، روغن، رب گوجه، نمک و نبات وجود دارد که با کمک های مردمی و خیری تهیه و در اختیار افراد کمتر برخوردار قرار می گیرد.

وی ادامه داد: این اقلام در شهرک منظریه شهرکرد، روستای ارجنک، روستای پیربلوط، روستای کاکلک و روستاهای هرچگان، تومانک و مرغملک توزیع می‌شود.

بهرامی فیل آبادی مشارکت مردم در طرح مواسات مومنانه و مهرواره اوج را خوب ارزیابی کرد و گفت: بسیاری از مردم شهرستان شهرکرد با وجود مشکلاتی که بعضا خود در کسب و کار دارند و آنطور که باید درآمد داشته باشند به خاطر اوضاع اقتصادی جامعه دارند، اما نسبت به کار خیر و خداپسندانه مشتاق و همراه هستند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد ادامه داد: دیگر مجموعه های مردمی از قبیل مراکز قرآنی، هیئات مذهبی، کانون های فرهنگی، تبلیغی و سایر مجموعه ها هم در ایام دهه اخر صفر با برپایی مواکب متعدد اقدام به توزیع اقلام خوراکی و کمک های مومنانه کردند.

گفتنی است، این ۳۵۰ بسته مواد غذایی روز شنبه در شهرستان شهرکرد توزیع شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک