گفت و گو
پیوندهای تصویری
1399/03/06 تعداد بازدید: 357
print
برگزاری نشست شورای اقامه نماز در شهرستان اردل

شورای اقامه نماز شهرستان اردل به همت اداره تبلیغات اسلامی با حضور اعضای ستاد در دفتر امام جمعه شهر اردل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری حجت‌الاسلام حمید بهرامی گفت: چهار شنبه ۳۱خرداد نشست شورای اقامه نماز شهرستان اردل به همت اداره تبلیغات اسلامی در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

وی افزود: در این نشست در خصوص نماز عید فطر با توجه به محدودیت های بیماری کرونا برنامه ریزی شد.

حجت‌الاسلام حمید بهرامی بیان داشت: در این راستا اتخاذ تصمیم شد که نماز عید فطر در سه نقطه شهر اردل با رعایت فاصله گذاری بهداشتی برگزار شود.

بهرامی گفت: با همکاری شهرداری، شبکه بهداشت و درمان اقداماتی شامل ضد عفونی و شست شوی فضا و محل اقامه نماز و توزیع اقلام بهداشتی پیش از مراسم انجام می‌شود.

بهرامی ابراز داشت: نماز عید سعید فطر راس ساعت ۷صبح روز عید در سه نقطه شهر اردل از جمله هنرستان رازی به امامت رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مداحی سجاد صالحی برگزار می‌شود.
وی بیان داشت: در دبیرستان نجمه هم نماز عید فطر به امامت حجت‌الاسلام سید یاسر حسینی ومداحی سجاد ریسی و همچنین در امام زاده عزیز شهر اردل هم این فریضه به امامت امام جمعه محترم شهرستان و مداحی عقیل صالحی برگزار می‌شود.

شایان ذکر است: وی از نماز گزاران گرامی خواست به همراه خود مهر،سجاده،زیر انداز شخصی،ماسک و دستکش همرا داشته باشند.

بهرامی بیان کرد: در دیگر نقاط شهرستان هم نماز عید به امامت مبلغین مستقر و هجرت برگزار می‌شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک