گفت و گو
پیوندهای تصویری
1399/02/18 تعداد بازدید: 168
print
۴۰۰ میلیون تومان بسته های کمک مؤمنانه طرح مواسات در شهرستان بروجن توزیع شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن گفت: در رزمایش مواسات مؤمنانه کمک های نقدی و غیر نقدی به بالغ بر چهار میلیارد ریال بین نیازمندان و مستمندان شهرستان بروجن توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل صالحی رئیس اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری بروجن گفت: با توجه فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) رزمایش گسترده مواسات و همدلی، با همکاری خیرین و ۹ شبکه داخلی در شهرستان بروجن، برگزار شد.

حجت‌الاسلام صالحی عنوان کرد: در رزمایش مواسات مؤمنانه از ابتدا شروع کرونا تابه‌حال کمک‌های نقدی و غیر نقدی بالغ بر چهار میلیارد ریال جمع آوری و بین نیازمندان و مستمندان توزیع شد.

وی ادامه داد: در این رزمایش ۹ شبکه داخلی سازمان تبلیغات اسلامی بروجن مأمور جمع‌آوری کمک‌های خیرین بودند.

وی تصریح کرد: این شبکه ها شامل، هیئات مذهبی، مراکز قرآنی، شبکه تبلیغ، بانوان فرهیخته، کانون‌های فرهنگی، مدارس علوم ومعارف صدرا، قرارگاه بانوان و کانون مداحان بوده است.

وی در تشریح اقدامات این رزمایش ابراز کرد: در این رزمایش، کمک‌ها به‌صورت نقدی یک میلیارد و یک‌صد و سی‌وهفت هزار ریال، و غیر نقدی در قالب، دو هزار و دویست نود بسته غذایی، ۶۳ رأس گوسفند قربانی شده و شصت میلیون ریال مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک، دستکش و مواد شوینده بود است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک