گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/08/16 تعداد بازدید: 166
print

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان از برگزاری دوره فرق و ادیان برای بیش از ۱۰۰ دانش آموز دبیرستانی در شهر چلیچه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کل اداره تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید حسن چراغی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان در رابطه با برگزاری دوره‌های آموزشی در سطح مدارس شهرستان گفت: هدف از بر گزاری این دوره های آموزشی توانمند سازی دانش آموزان برای مقابله کردن با این فرقه ها و تبلیغات سو آنها نسبت به دین اسلام است.

چراغی در ادامه گفت: شناخت و نقد ادیان نوظهور و فرقه های ظاله برای دانش آموزان در این دوره از زمان که تمام سوالات و نقد های مختلف به دین اسلام در فضای مجازی مطرح می‌شود بهترین راه کار برای مقابله با این آسیب بزرگ است.

وی در ادامه افزود: با وجود هجمه های دشمنان که امروز از هر طرف به سمت جوانان و نوجوانان ما سرازیر می‌شود و عمده ترین شبهاتی که امروز در ذهن جوانان و نوجوانان ما پدید می آمورند شبهاتی نسبت به دین اسلام و وارد کردن دین جدید در ذهن آنها است. این دوره در سه گرایش نقد مسیحیت،بهائیت و باستان گرایی بر گزار شد.

چراغی در پایان خاطر نشان کرد: در این دوره علمی حجت‌الاسلام محمد ارشادی از اساتید حوزه علمیه و دانشگاه به ارائه مطالبی پرداخت و در پایان دانش آموزان سوالاتی در این رابطه مطرح کردند.

گفتنی است این دوره در دبیرستان مادر شهر چلیچه بر گزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک