گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/30 تعداد بازدید: 169
print
همکاری قرآنی اداره تبلیغات اسلامی لردگان با حوزه های علمیه

کارشناس امور قرآنی لردگان از همکاری قرآنی این اداره با حوزه های علمیه الزهرا(س) و حضرت ولیعصر(عج) این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، حسین ماندنی با بیان این خبر گفت: در راستای ترویج و تبلیغ فرهنگ و معارف قرآنی، استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه بسیار موثر و کارساز است.

ماندی افزود: لذا در تحقق این هدف، زمینه همکاری با حوزه علمیه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت و دو دوره قرآنی با هدف پرورش و کشف نیروی های مستعد در حوزه علمیه خواهران و برادران شهر لردگان شروع شد.

کارشناس امور قرآنی لردگان افزود: دوره آموزش قرائت تخصصی سطح ۴ قرآن کریم با تدریس خانم ربیعی در حوزه علمیه الزهرا (س) و دوره تفسیر قرآن کریم با تدریس حجت‌الاسلام ابراهیمی در حوزه علمیه حضرت ولیعصر(عج) از جمله دوره های برگزار شده در این دو حوزه است.

ماندنی تصریح کرد: همکاری در زمینه فعالیت های قرآنی با حوزه های علمیه و دستگاه های فرهنگی و علمی از جمله دانشگاه ها، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، اداره اوقاف وامور خیریه، نیروی انتظامی، کمیته امداد، اداره آموزش وپرورش می تواند نقش بسزایی در نشر و ترویج معارف قرآنی در سطح جامعه ایفا کند.

گفتنی است: دوره تفسیر قرآن کریم تا پایان اسفندماه ۹۸ در حوزه علمیه حضرت ولیعصر(عج) برگزار است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک