گفت و گو
پیوندهای تصویری
1399/03/17 تعداد بازدید: 453
print
نمایندگان جدید ساده زیستی را در دستور کار بگذارند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل به عنوان امام جمعه موقت بر ساده زیستی نمایندگان جدید تأکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری، حجت‌الاسلام و المسلمین حمید بهرامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل و امام جمعه موقت اردل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اردل گفت: نمایندگان جدید تلاش کنند ساده‌زیست باشند و مانند شهید رجایی در برابر مردم متواضع باشند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل با تاکید بر اینکه همین متواضع بودن شهید رجایی بود که تاکنون محبوب قلب‌ها مانده یادآور شد: شهید رجایی مانند مردم عادی در جامعه حاضر می‌شد و از اتوبوس‌های عمومی استفاده می‌کرد و هیچ‌گاه برای خود رانت ویژه‌ یا جایگاه ویژه‌ای متصور نبود.

امام جمعه موقت اردل بر اساس سنت دیرینه نماز‌های جمعه به برخی از مناسبت‌های پیش‌رو نیز اشاره کرد و یادآور شد: در روزهای آتی رحلت حضرت امام خمینی(ره) را داریم که باید جوانان به خصوص نسل‌های سوم و چهارم انقلاب تلاش کنند این پدیده بزرگ قرن را بهتر بشناسند.

بهرامی با انتقاد از ناشناخته ماندن ابعاد شخصیتی امام راحل برای بسیاری از جوانان و نوجوانان افزود: رسانه‌ها، دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه باید تلاش کنند صحیفه نورانی امام (ره) را که بهترین آیینه برای تبیین گفتمان انقلاب است را در بین مردم به خصوص نخبگان و جوانان بسط دهند.‌

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل افزود: امروز ضربه‌هایی که در حوزه‌هایی مثل فرهنگ و اقتصاد به جامعه ما تحمیل می‌شود نتیجه دوری از گفتمان حضرت امام(ره) هستیم؛ بدون شک بسط گفتمان امام(ره) در حوزه ولایت فقیه و انقلاب اسلامی و حکومت دینی می‌تواند پایه‌های این انقلاب چهل و یک ساله را مستحکم‌تر کند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک