گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/13 تعداد بازدید: 63
print
برگزاری دوره آموزش تخصصی سطح ۴ قرائت قرآن کریم در لردگان

کارشناس امور قرآنی لردگان از برگزاری دوره آموزش تخصصی سطح ۴ قرائت قرآن کریم در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، حسین ماندنی گفت: باتوجه به وجود ظرفیت ها و مستعدین جوان و نوجوان در زمینه های مختلف قرآنی در شهرستان لردگان برگزاری دوره های تخصصی قرآن کریم ضرورت پیدا کرد. لذا دوره آموزش تخصصی سطح ۴ قرائت قرآن کریم در شهرستان برگزار شد که با استقبال پرشور قرآنیان و قرآن دورستان مواجه شد.

ماندنی گفت: تعداد ۶۰ نفر از قرآن آموزان وطلاب حوزه علیمه الزهرا(س) در این دوره ثبت نام کردند که بعد از برگزاری آزمون ورودی تعداد ۲۰ نفر موفق به کسب حدنصاب نمره جهت ورود به دوره شدند.

این دوره که با تدریس خانم خدیجه ربیعی از اساتید برتر استان چهارمحال وبختیاری در لردگان برگزار شد در مدت ۶۰ ساعت آموزشی مباحث تجوید و صوت و لحن به قرآن آموزان آموزش داده شد و در پایان از قرآن، آزمون پایانی به عمل آمد.

گفتنی است، تعداد ۱۶ نفر از قرآن آموزان دوره تخصصی سطح ۴ موفق به کسب حدنصاب نمره پایانی شدند که به آنها گواهی پایان دوره تخصصی سطح ۴ از طرف اداره امور قرآنی استان چهارمحال وبختیاری اعطاء شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک