گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/13 تعداد بازدید: 26
print
بازدید از برنامه های ۱۶ مرکز قرآنی شهرستان لردگان وخانمیرزا - صدور ۳۰۰ فقره گواهی پایان دوره قرآن کریم در لردگان

کارشناس امور قرآنی لردگان از بازدید برنامه های ۱۶ مرکز قرآنی در پاییز ۹۸ در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، حسین ماندنی با بیان این خبر گفت: در این برنامه ها، ضمن بازدید فعالیت های ۱۶ مرکز قرآنی این شهرستان از زحمات مدیران و مربیان مراکز قرآنی قدردانی شد.

وی افزود: با توجه به زحمت ها وتلاش های ایثارگرانه مربیان ومدیران مراکز قرآنی در نشر وترویج مبانی وآموزه های قرآنی، بازدید به بهانه تقدیر وتشکر از زحمات این عزیزان کوچکترین کار ممکن است. دیدار نزدیک از مرکز قرانی می توان به مدیران ومراکز قرآنی انگیزه ای مضاعف جهت پیشبرد برنامه های قرآنی ایجاد کند.

ماندنی گفت: مراکز قرآنی زینبیه – فاطمیه- کوثر –یاسین –فاطمه الزهرا- طه –الرحمن-بینات- نورالثقلین-بشارت- تسنیم از جمله مراکز مورد بازدید بودند.

گفتنی است، در شهرستان لردگان ۴ موسسه قرآنی، ۶ خانه قرآن شهری و ۱۳ خانه قرآن روستایی مشغول به فعالیت های قرآنی در زمینه های مختلف هستند.

کارشناس امورقرآنی لردگان از صدور ۳۰۰ فقره گواهی پایان دوره قرآن کریم در ۶ ماهه اول سال ۹۸ در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، حسین ماندنی با بیان این خبر گفت: تعداد ۳۰۰ فقره گواهی پایان دوره آموزش های عمومی سطح ۱،۲ و ۳ قرائت قرآن کریم و حفظ جزء سی ام قرآن کریم در این شهرستان صادر و به قبول شده ها در این دوره اعطاء شد.

ماندنی گفت: پس از برگزاری آموزش های عمومی قرآن کریم در ۱۲ مراکز قرآنی شهرستان، از قرآن آموزان آزمون پایانی به عمل آمد که تعداد ۳۰۰ نفر موفق به قبولی در آزمون پایانی شدند که به آنها گواهی پایان دوره قرآن کریم از طرف اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان اعطاء شد.

گفتنی است، آموزش های عمومی قرآن کریم در مراکز قرآنی زینبیه – فاطمیه -کوثر –یاسین –فاطمه الزهرا- طه –الرحمن-بینات- نورالثقلین-بشارت و تسنیم برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک