گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/11/10 تعداد بازدید: 140
print
فعالیت ۲۰۰ نفر روز تبلیغ در شهرستان کیار همزمان با ایام فاطمیه اول و دوم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از فعالیت ۲۰۰نفر روز تبلیغ همزمان با ایام فاطمیه اول و دوم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری، محمد منصوری بروجنی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار با اعلام این خبر افزود:۲۵ مبلغ و مبلغه در ایام فاطمه اول و دوم در شهرستان کیار به امر تبلیغ اشتغال دارند که ۱۵ نفر از مبلغین بومی (مستقر و طرح هجرت) و ۱۰ نفر از مبلغین جهادی اعزامی از قم هستند.

حجت‌الاسلام منصوری بروجنی گفت: مجالس وعظ و خطابه، گفتمان های فاطمی، گفتمان های دینی دانش آموزی و دسته روی روز شهادت از برنامه های مبلغین اعزامی است.

وی خاطرنشان کرد:۱۷ نفر از مبلغین در روستاها و بقیه در مناطق شهری مشغول به تبلیغ هستند.

وی ادامه داد: ما باید زندگی حضرت زهرا(س) را از ولادت تا لحظه شهادت دنبال کنیم تا به حقیقت وجودی ایشان دست یابیم و بتوانیم برای معرفی آن حضرت در آثار هنری خود بهره کافی و وافی را ببریم،هر سالِ عمر حضرت زهرا(س) هزاران موضوع مورد استفاده برای ما دارد که باید به درستی و با دقت زیاد به آن بپردازیم.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک