گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/10/19 تعداد بازدید: 64
print
عزت ملی کشور مرهون جریان مقاومت است

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری شامگاه یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در اجتماع مردم کوهرنگ به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: عزت ملی کشور مرهون جریان مقاومت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام دکتر مهدی طاهری با اشاره به اینکه این مجلس مجلس ترحیم نیست، بیان کرد: این مجلس مجلسی است برای نزول رحمت و مجلسی برای درک و فهم عظمت و درجات یکی از فرزندان امام خمینی (ره) است.

وی بیان کرد: سردار سلیمانی با شهادت خود پرچم انقلاب اسلامی به نسل چهارم و پنجم انقلاب اسلامی در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی سپرد تا جوانان مؤمن انقلابی باید ارزش‌ها را به سرتاسر عالم منتقل کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: حرکت در مسیر پیامبر و جهاد در راه خدا از مهمترین ویژگی‌های مؤمنان واقعی و انقلابی است.وی تاکید کرد: داشتن ایمان با تمام وجود به خداوند و جهاد در مسیر خداوند از مهمترین ویژگی‌های سردار سلیمانی است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: دو جریان در کشور پیش برده شده است که یکی از جریان‌ها جریان سازش بوده است.

وی تاکید کرد: برخی در کشور راه نجات کشور را سازش مطرح کردند و از راه مذاکره پیش رفتند و نتیجه آن امروز کاملاً مشهود است.

وی بیان کرد: مسیر سازش تنها خسارت محض به بار آورده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: جریان مقاومت دیگر جریان است که در کشور پیش برده شده است و اینک شاهد این هستیم که به واسطه جریان مقاومت دارای عزت ملی هستیم.

وی بیان کرد: غفلت از بعد حماسی سرداران شهید موجب می‌شود که جریان مقاومت بین المللی در عالم دچار انحراف شود.

وی تاکید کرد: امروز ملت ایران باید قضاوت کنند که غرور ملی ایران و عزت ملی حاصل حماسه سرداران شهیدمان از جمله قاسم سلیمانی است، یا دیگرانی که به جای جریان مقاومت جریان سازش را مطرح می‌کنند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک