گفت و گو
پیوندهای تصویری
1400/02/26 تعداد بازدید: 157
print
صدور بیانیه شورای هیئت های مذهبی وکانون مداحان وشعرای آئینی استان چهارمحال وبختیاری

شورای هیئت های مذهبی وکانون مداحان وشعرای آئینی استان چهارمحال وبختیاری در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نوار غزه بیانیه ای صادر کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، شورای هیئت مذهبی وکانون مداحان وشعرای آئینی استان در حمایت از مسلمانان مظلوم و ستمدیده فلسطین و به‌ویژه غزه بیانیه ای صادر کردند.

در این بیانیه آمده است:با گذشت قریب به ۴ روز از کشتار وجنایات فجیع مردم مظلوم غزه بدست صهیونیست های غاصب وخون آشام، که بیش از گذشته به وقوع می پیوندد، شاهد وضعیتی در فلسطین وغزه هستیم که مدعیان حقوق بشر با نسل کشی که در این سرزمین به وجودآورده اند، امتحان بزرگی برای آنان خواهد بود.

رژیم صهیونیستی با زیر پا گذاشتن اصول اولیه انسانی، قوانین بین المللی وحقوق بشر، مردم بی گناه غزه را تحت شدید ترین وبی رحمانه ترین حملات خود، فجایع دردناک دیگری در کارنامه غیر انسانی خود ثبت کرد. کشتار کودکان وغیر نظامیان، تخریب مراکز دینی، مساجد، مدارس ومراکز درمانی از جمله جنایات صهیونیستی در طول چند روز گذشته بوده است.

همه این جنایات در حالی انجام می‌شود که سران بسیاری از کشورهای عرب، نه تنها این جنایات را محکوم نکرده اند، بلکه با سکوت وهمراهی خود در قبال نسل کشی اخیر مردم غزه و ویران نمودن این سرزمین محاصره شده، از آنچنان وضوحی برخوردار است که برای همه جهانیان آشکار شده که ارتجاع عرب با استکبار جهانی تبانی کرده اند، چرا که حاضر نشده اند حتی در حد صدور بیانیه ایی مبنی بر محکومیت اسرائیل خود رابه زحمت بیندازند.

واقعیت تاسف بار این است که آنچه رژیم صهیونیستی را به قتل عام فلسطینی ها و ویران کردن نوار محاصره شده غزه تشویق کرده، همان سکوت مرگبار رژیم های عربی است که اکنون در نهایت وقاحت، پایتخت کشورهای عربی را فراگرفته است.

کشتار بی رحمانه کودکان ومردم غیرنظامی در غزه، امروز دل هر بیننده وآزاده ایی را به درد می آورد که خود باعث خروش خود جوش مردم از گروه های مختلف در اقصی نقاط جهان شده است.

در همین رابطه و همگام با تمامی مردم آزادی خواه جهان، ما اعضای شورای هیئت مذهبی وکانون مداحان شعرای آیینی شهرستان شهرکرد ضمن محکوم کردن کشتار ددمنشانه مردم مظلوم غزه بدست غاصبان صهیونیستی، پشتیبانی خود را از مبارزان مقاومت فلسطین اعلام می‌کنیم.

شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان در این بیانیه از مداحان اهل بیت عصمت وطهارت (س) وهیئت های مذهبی دعوت کرد در فضای مجازی و رسانه ای با راه اندازی هشتک حمایت از فلسطین و حمایت از مردم فلسطین شرکت و این جنایات را محکوم کنند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک