گفت و گو
پیوندهای تصویری
1400/03/04 تعداد بازدید: 227
print
جذب روحانی برای فعالیت تبلیغی در روستاها و مناطق شهرستان شهرکرد

کارشناس امور فرهنگی وتبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرکرد گفت: این اداره به منظور استقرار روحانی در مناطق مورد نیاز از جمله روستاها و مناطق حاشیه نشین اقدام به جذب روحانی نموده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، محمد امین آقائی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در شهرکرد، اظهار داشت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد، به منظور استقرار روحانی در مناطق مورد نیاز از جمله روستاها و مناطق حاشیه نشین اقدام به جذب روحانی نموده است.

وی با اشاره به شرایط جذب روحانیون افزود: علاقمندان جهت اطلاع بیشتر می‌توانند به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد در مرکز استان مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۰۸۳۸۳۳۵۱۱۱۸تماس حاصل فرمایند.

کارشناس امور فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد بیان کرد: از جمله شرایط داوطلبین، اتمام سطح ۲، تلبس دائم، تاهل و قبولی در آزمون ورودی است.

آقائی ادامه داد: هم اکنون ۱۱ مبلغ به‌عنوان روحانی مستقر در شهرستان مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد ۴ نفر در روستاها و بقیه در شهرها مشغول به تبلیغ هستند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک