گفت و گو
پیوندهای تصویری
1400/02/29 تعداد بازدید: 146
print
تهیه و توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی با همکاری مراکز قرآنی شهرستان شهرکرد

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد از تهیه و توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی با همکاری مراکز قرآنی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، علی بیگی در گفتگو با این روابط عمومی گفت: با کمک مؤسسات و خانه های قرآنی بیش ۵۰۰ بسته معیشتی شامل غذای گرم، گوشت گرم، مرغ، رب گوجه، ماکارونی، انواع میوه، سویا، روغن، انواع حبوبات، پنیر و برنج تهیه و بین نیازمندان و ایتام شهرستان شهرکرد توزیع شد.

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد، افزود: مراکز قرآنی این شهرستان همراه و همگام با سایر تشکل های دینی و مردمی از جمله هیئات مذهبی، کانون های فرهنگی، تبلیغی، کانون مداحان و شعرای آئینی و جمعیت بانوان فرهیخته، با شناسایی ۱۲۰ یتیم و نیازمند و افراد کم بضاعت، در طول ماه مبارک رمضان اقدام به حمایت از این عزیزان کردند.

بیگی ادامه داد: کمک های مومنانه مراکز قرآنی فقط مختص به ماه مبارک رمضان نمی شود و قبل از ماه مبارک و بعد از این ماه، در طول سال کمک ها و حمایتی های خوبی توسط خیرین مراکز قرآنی و کمک های مردمی انجام می‌شود.

وی فضای حاکم بر اجتماع به خاطر ویروس منحوس کرونا را از جمله دلایل پایین بودم مشارکت های مردمی دانست و ادامه داد: تمام تلاش ما و مراکز قرآنی این بوده تا بتوانند تا حد ممکن و با رعایت کامل اصول بهداشتی برنامه ها و فعالیت های موسسات و خانه های قرآن تعطیل نشود و حتی الامکان کارکردهای اجتماعی مراکز با قوت بیشتری دنبال شود.

گفتنی است، برآورد قطعی از میزان کمک ها نشده است، اما نزدیک به ۲۵ میلیون تومان در ماه مبارک رمضان توسط مراکز قرآنی در بحث تهیه بسته معیشتی هزینه شده است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک