گفت و گو
پیوندهای تصویری
1400/02/29 تعداد بازدید: 143
print
تقدیر و تجلیل از روزه اولی ها توسط مؤسسات و خانه های قرآن شهرکرد

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد گفت: تعدادی از مؤسسات و خانه های قرآنی شهرکرد از روزه اولی های دختر و پسر تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری علی بیگی در گفتگو با این روابط عمومی با اشاره به فعالیت های ماه مبارک رمضان، گفت: تعدادی مؤسسات و خانه های قرآنی شهرکرد با همکاریمبلغین اعزامی و روحانیون مستقر در این شهرستان، با معرفی نوجوانانی که امسال به سن تکلیف رسیدند و اولین بار طعم و شیرینی میهمانی خدا را چشیده اند با اهداء هدایا از این کار معنوی تقدیرکردند.

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد، رویکرد فعالیت های انجام شده در ماه مبارک رمضان امسال را قرآنی دانست و افزود: به طور شاخص و ویژه از ۶ موسسه و خانه قرآنی که بیشترین حجم فعالیت را داشتند، هم تقدیر شد.

وی ادامه داد: مجموعا ۳۵۷ روزه اولی پسر و دختر در شهرستان شناسایی شدند که با برگزاری مسابقه نقاشی، دلنوشته، کلیپ صوتی و تصویری، توسط اداره تبلیغات اسلامی به قید قرعه از بین ۱۶اثر ارسالی به ۳ نفر از آنها هدایایی اهداشد.

بیگی برگزاری طرح شناسایی و تقدیر از روزه اولی ها را برای نخستین بار در شهرستان دانست و گفت: در این طرح که با مشارکت، همراهی و همکاری مدیران مدارس، مبلغین اعزامی و جمعی از هیئات مذهبی برگزار شد مجموعا ۴میلیون و ۷۵۰ هزار تومان هزینه شد که تماما توسط کمک های مردمی بود.

گفتنی است، گروهی در پیام رسان ایتا تشکیل و در طول سال برای این نوجوانان محتوا ارسال و مسابقاتی برگزار می‌شود.

 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک