گفت و گو
پیوندهای تصویری
1400/08/06 تعداد بازدید: 64
print
اهتمام ویژه نسبت به توسعه فرهنگ قرآنی در گام دوم انقلاب اسلامی

مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان سامان با بیان اینکه کار برای فعالیت های قرانی لازم و ضروری است، گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی، توسعه ی فرهنگ قرآنی مورد توجه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام حمید بهرامی فیل آبادی در مراسم دیدار با مدیران قرآنی، فعالان جامعه قرآنی و مربیان قرآنی شهرستان سامان گفت: شهرستان سامان با دارا بودن ۸ مرکز قرآنی فعال که از این تعداد یک باب موسسه، یک باب خانه قرآن شهری و ۵ باب خانه قرآن روستایی هستند، در جهت پیشبرد اهداف متعالی دین مبین اسلام تلاش می‌کند.

حجت‌الاسلام بهرامی فیل آبادی افزود: در دیداری که روز پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ با حضور حجت‌الاسلام دکتر مهدی طاهری، مدیر کل تبلیغات اسلامی، امام جمعه شهرسامان، حجت‌الاسلام کارگر، رئیس اداره امور قرآنی و حجت‌الاسلام حمید بهرامی، مسئول تبلیغات اسلامی سامان وکارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد و سامان برگزار شد، از جمعی از فعالان قرآنی تقدیر و تجلیل شد.

وی ادامه داد: دیدار با مدیران موسسه و خانه های قرآن شهری و روستای، دیدار با فعالان قرآنی و جامعه قرآنی شهرستان سامان از دیگر برنامه های سفر یک روزه مدیرکل تبلیغات اسلامی بود.

مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان سامان، برگزاری برنامه های جزء خوانی و تفسیر، برگزاریمسابقات در ماه رمضان توسط مراکز قرآنی برگزاری طرح مهرواره محله همدل، تجلیل و سرکشی از خانه های قرآن و پیگیری برنامه های قرآنی، تکمیل بانک اطلاعاتی مربیان و بانیان جلسات خانگی از طریق مراکز قرآنی و مربیان، احصا افراد نابینا و کم بینا، در رشته حفظ، دیدار چهره به چهره فعالان و مدیران قرانی و صدور گواهینامه های قرانی را از جمله فعالیت های انجام شده در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ دانست. 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک