گفت و گو
پیوندهای تصویری
1400/01/26 تعداد بازدید: 209
print
اجرای مهروراه ی محله همدل همزمان با ماه مبارک رمضان در چهارمحال و بختیاری

مسئول اجرایی طرح محله همدل در چهارمحال و بختیاری از اجرای «مهرواره محله همدل» در چهارمحال و بختیاری همزمان با ماه رمضان خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری مسئول دبیرخانه مهرواره‌ی محله همدلی در گفتگو با این روابط عمومی گفت: حجت‌الاسلام رضا اسماعیلی، مسئول اجرایی طرح محله همدل در چهارمحال و بختیاری، از اجرای این طرح در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: هدف از اجرای این مهرواره، استفاده از ظرفیت مردمی به منظور ایجاد نشاط، امید و همدلی در محله است.

راهیار بنیاد هدایت در چهارمحال و بختیاری امام‌محوری، مسجدمحوری و مردم‌ محوری را از محور‌های مهرواره محله همدل برشمرد و افزود: در این طرح تلاش شده با شناسایی ظرفیت‌های محله و توجه به محرومان بتوان از ظرفیت‌ حداکثری محلات استفاده کرد.

وی همچنین انجام کار تشکیلاتی، نگاه همه‌جانبه به مسائل و استفاده از پیوند سه‌گانه خویشاوندی، همسایگی و ایمانی در کارها را از رویکردهای مدنظر در این پویش سراسری دانست و گفت: افرادی که توانایی انجام هر نوع کاری را در این راستا و با موضوع‌های مذکور به منظور ایجاد نشاط در محله خود دارند، می‌توانند در این مهرواره شرکت کنند.

حجت‌الاسلام اسماعیلی بیان کرد: برای ثبت نام لازم است عدد یک را به سامانه ۵۰۰۰۱۷۵ ارسال و از طریق لینک ارسال شده ثبت‌نام کنند.

روحانی مستقر در مسجد سلمان فارسی شهرک منظریه گفت: این طرح در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود و بعد از پایان ماه مبارک رمضان فعالیت‌های انجام شده داوری می‌شود و برترین فعالیت‌‌ها به مراحل استانی و سپس کشوری ارسال می‌شوند که به نفر برگزیده مرحله کشوری ۲۰۰ میلیون تومان، نفر دوم ۱۰۰ میلیون تومان و نفر سوم ۵۰ میلیون تومان جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک