گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/11/26 تعداد بازدید: 77
print
سومین همایش بزرگ «بانوان انقلابی در آیینه قرآن» در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری سومین همایش بزرگ «بانوان انقلابی در آیینه قرآن» در روز ۲۰ بهمن ساعت ۱۵ در سالن بلاغ اداره کل تبلیغات اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری،محسن تقی پور،رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، گفت: در ۲۰بهمن ساعت ۱۵ سومین ‌همایش بانوان انقلابی در آیینه قرآن با حضور قاریان برجسته استانی برگزار شد.

وی افزود: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثار و از خود گذشتگی ملت ایران هستیم و نقش تاثیر گذار زنان در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی اهمیت جایگاه ویژه بانوان را در تاریخ انقلاب به تصویر می کشد.

تقی پور رسالت زنان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی را مهم خواند و بیان کرد: هنر انقلاب اسلامی، متحول کردن زنان جامعه، هدایت آنان به سوی اسلام و بستر سازی برای شکوفایی شخصیتی بانوان بود.

وی افزود: همایش بزرگ بانوان انقلابی در آیینه قرآن ویژه بانوان بود و اکثر بخش های این برنامه توسط خود بانوان برگزار شد.

تقی پور با اشاره به برگزاری این همایش در سالن بلاغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: مجری گری قرآنی، قرائت قاری استانی،، تواشیح خوانی، معرفی بانوی کارآفرین از جمله برنامه های در نظر گرفته شده در این همایش بود.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: از دیگر برنامه های جذاب و آموزنده این همایش، برگزاری مسابقه قرآنی همراه با اهداء کمک هزینه سفر مشهد مقدس به برندگان بود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک