گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/07/30 تعداد بازدید: 150
print
سنت پیاده روی اربعین یک کار فرهنگی بین المللی در سطح جهان است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان از برگزاری نشست شئون فرهنگی در دفتر امام جمعه این شهر خبر داد و گفت: سنت پیاده روی اربعین یک کار فرهنگی بین المللی در سطح جهان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید حسن چراغی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان در رابطه با گزارش ایام محرم و صفر در جلسه شئون فرهنگی این شهرستان گفت: قبل از ایام محرم دو کارگاه آموزشی ویژه مسئولین هیئت های مذهبی خواهر وبرادر با حضور اساتید متخصص دعوت شده از مرکز در محل اداره برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در ادامه گفت: در ایام ماه محرم و صفر نیز نشست به هیئت های مذهبی بخش باباحیدر وبخش جو نقان با حضور امام جمعه وهیئت های عزاداری هر دو بخش برگزار شد.

وی در ادامه نسبت به اعزام مبلغ در این ایام گفت: در دهه اول محرم سعی کردیم هیچ مسجدی در شهرستان خالی از مبلغ نباشد وبه تمام نقاط شهرستان مبلغ اعزام کردیم.

چراغی در ادامه تصریح کرد حجت‌الاسلام ملک پور امام جمعه شهرستان فارسان ضمن تشکر از زحمات کارکنان اداره تبلیغات اسلامی در ایام محرم و صفر گفت: باید کار های فرهنگی به صورت دقیق و ریشه ای برسی شود تا شاهد بر گزاری مراسم منظم و بهتری در سال های آینده باشیم.

ایشان در ادامه گفت: اربعین یک کار فرهنگی بین المللی است ومن توصیه می‌کنم همه عزیزان در این تجمع بزرگ جهانی هر گونه که می توانند شرکت کنند تا این دولت های بیگانه عظمت اسلام را بیش از گذشتنه نظاره گر باشند.

گفتنی است این نشست در دفتر امام جمعه بر گزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک