گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/23 تعداد بازدید: 53
print
جوانان و نوجوانان تشویق و ترغیب به قرآن و مفاهیم قرآنی شوند

روحانی مستقر در بخش منج از برگزاری مسابقات حفظ قرائت وترتیل در این بخش خبر داد و گفت: جوانان و نوجوانان تشویق و ترغیب به قرآن و مفاهیم قرآنی شوند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات استان چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام فرامرزی با تاکید بر اهمیت گسترش فعالیت های قرآنی گفت: هدف ازبرگزاری این مسابقات تشویق وترغیب جوانان ونوجوانان به قرآن است که بی تردید این قبیل مسابقات منشأ برکات معنوی بسیاری است که رشد و ارتقای سطح کیفی فعالیت ها در عرصه های مختلف قرآنی را در برخواهد داشت.

حجت‌الاسلام فرامرزی در ادامه با تصریح بر اینکه برگزاری مسابقات قرآن یک اقدام فرهنگی در راستای تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: برگزاری مسابقات قرآنی در درک مفاهیم قرآنی، ترویج فرهنگ تلاوت قرآن، ارتقای سطح آموزشی فعالان قرآنی و کیفی سازی فعالیت ها در حوزه های قرآنی و.. . موثر است و با عنایت خداوند و رهنمودها و پیگیری های مقام معظم رهبری و دستگاههای فرهنگی، فعالیت های قرآنی در حال حاضر در کشور و حتی خارج از آن چشمگیر و مفید بوده که البته نیازمند توجه بیشتر مسئولین است.

یادآور می‌شود این مسابقات در نمازخانه حوزه مقاومت بسیج واهداءجوایز به نفرات برتر ومعرفی به مسابقات شهرستان در ۱۹ آذز ۹۸ به کار خود پایان داد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک