گفت و گو
پیوندهای تصویری
1399/01/18 تعداد بازدید: 224
print
تولید ۱۰ هزار ماسک و توزیع ۴۷ بسته مواد غذایی در شهر سورشجان

روحانی مستقر شهر سورشجان از تولید ۱۰ هزار ماسک و توزیع ۴۷ بسته مواد غذایی به همت گروه های جهادی و خیرین در این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام داوود احمدی روحانی مستقر شهر سورشجان در گفتگو با روابط عمومی اداره کل چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا و کمک به نیازمندان تعداد۴۷ بسته مواد غذایی شامل برنج، مرغ، ماکارونی، پنیر، میوه، مواد شوینده و بهداشتی، روغن، رب گوجه‌فرنگی، و البسه تهیه و در بخش لاران و در بخش محروم بازفت توزیع شد.

روحانی مستقر شهر سورشجان افزود: ده هزار ماسک در این شهرستان توسط نیروهای جهادی تولید شده است که ان شاء الله نیم شعبان توزیع خواهد شد، ضدعفونی کردن معابر شهری، شرکت در گروه جهادی سفر به مو گوئی و بازفت، سرکشی از فقرا، برگزاری هیئت در فضای مجازی با عنوان قرار عاشقی، به‌کارگیری ظرفیت هیئت‌های مذهبی مساجد و کانون‌های فرهنگی تبلیغی در مقابله با ویروس کرونا، آذین‌بندی شهر در مناسبت‌های مختلف، نورافشانی شهر به‌صورت هم‌زمان در شب نیمه شعبان در کل شهر ازجمله فعالیت‌هایی بود که از ابتدای اتفاق کرونا تاکنون انجام‌شده است.

وی ادامه داد: یکی از اهدافمان در مدیریت فضایی که در این ایام به وجود آمد به خاطر بحث ویروس کرونا، این بود که همه در برنامه‌ها مشارکت داشته باشند و از همه ظرفیت هیئت‌های مذهبی و کانون‌های فرهنگی تبلیغی مساجد استفاده کنیم در ضمن جا دارد از حضور طلاب و روحانیون شهرسورشجان که در قالب گروه جهادی طلاب و روحانیون همراه و همگام ما بودند، تقدیر و تشکر کنم.

حجت‌الاسلام احمدی تصریح کرد: در مورد کمک به افراد آسیب‌دیده برنامه‌هایی داریم، یکی از کارهایی که در این زمینه انجام‌شده شناسایی خیرین است که به مناسبت‌های مختلف از ظرفیت شان استفاده می‌شود در مورد آینده هم همین‌طور است یکی از کارهایی که هرسال در ابتدای سال انجام می‌گیرد نقشه راه سال است در فعالیت‌های دینی و یک برنامه کلی سالیانه داریم که طبق این چارچوب حرکت می‌کنیم.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک