گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/18 تعداد بازدید: 47
print
تمدید پروانه فعالیت ۱۳ خانه قرآن در لردگان

کارشناس امور قرآنی لردگان از تمدید پروانه فعالیت ۱۳ خانه قرآن در شهرستان لردگان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی استان چهارمحال و بختیاری، حسین ماندنی کارشناس امور قرآنی لردگان، با اشاره به اینکه ۱۵ خانه قرآن شهری و روستایی در شهرستان لردگان تحت نظارت اداره تبلیغات اسلامی فعالیت می‌کنند، گفت: پروانه فعالیت ۱۳ خانه قرآنی برای نخستین بار تمدید شد.

 

وی بیان کرد: ۱۳ مدیر خانه های قرآنی شهرستان لردگان با مراجعه به سایت تلاوت مراحل تمدید پروانه فعالیت خود انجام دادند و پروانه فعالیت جدید آنها به دست مدیران خانه های قرآنی رسید.

ماندنی تصریح کرد: خانه های قرآنی شهری و روستایی دارای ظرفیت و پتانسیل مناسبی جهت ترویج مبانی و آموزه های قرآنی به جامعه هستند که متأسفانه وجود برخی مشکلات ازجمله کمبود اعتبارات و حمایت های دولتی، مانع از تحقق کامل این مهم شدند که امید است مسئولین در رفع این موانع اقدامات لازم را انجام دهند.

گفتنی است، ۵ موسسه قرآنی، ۱۵ خانه قرآن شهری و روستایی و نیز بیش از ۲۵۰ مربی دارای مدرک دوره تربیت معلم قرآن کریم در شهرستان لردگان و خانمیرزا در امر ترویج معارف و مبانی قرآنی مشغول به فعالیت هستند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک