گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/11/19 تعداد بازدید: 146
print
برگزاری  گفتمان  مقاومت در ایام فجر انقلاب در دبیرستان حضرت خدیجه(س) شهر صمصامی

روحانی مستقر صمصامی از برگزاری گفتمان دینی با موضوع " انقلاب و مقاومت" در دبیرستان دخترانه حضرت خدیجه(س) این شهر خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام ابراهیم جلیلی با بیان این خبر گفت: گفتمان دینی با موضوع انقلاب و مقاومت یکی از معدود برنامه های ایام فجر انقلاب اسلامی در شهر صمصامی بود.

وی در این گفتمان افزود: اسلام خواهی و تاکید بر آموزه های دینی، صلح طلبی و استقلال طلبی، عدم وابستگی به بیگانگان و مبارزه با استکبار و سلطه ستیزی و تشکیل جبهه ضد استکباری و تلاش برای اتحاد جهان اسلام از ویژگی های فرهنگ مقاومت است.

جلیلی ادامه داد: شهید مقاومت حاج قاسم سلیمانی از دست پرورده های جبهه مقاومت بود که همواره در سنگر اسلام و دفاع از مظلومین مبارزه کرد و در این راه با فدا کردن جان خویش فریاد مظلومین را به جهانیان رساند.‌

وی اظهار داشت: تبدیل شدن کشور ایران به یک قدرت منطقه ای، ایجاد اعتماد به نفس در امت اسلامی و جریان مقاومت اسلامی در منطقه در برابر رژیم صهیونیستی، تحقیر قدرت پوشالی آمریکا، تاثیر بر مسائل راهبردی جهان و فرو ریختن نظام دوقطبی حاکم بر جهان از آثار جبهه مقاومت اسلامی است.

گفتنی است، گفتمان دینی مقاومت روز دوشنبه چهاردهم بهمن ماه ۹۸ در دبیرستان دخترانه حضرت خدیجه(س) شهر صمصامی برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک