گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/10/01 تعداد بازدید: 63
print
برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مبلغین و خانواده ها در چهارمحال و بختیاری

حجت الاسلام ابوذر کارگر از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مبلغین و خانواده های آنان در استان خبر داد و گفت: این کارگاه آموزشی شامل هشت جلسه و نشست بود.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام ابوذر کارگر گفت: با هدف تقویت مهارت ها و ایجاد تحول در بین روحانیون استان همایشی یک روزه در اداره کل تبلیغات اسلامی ویژه روحانیون و خانواده های آنان به صورت مجزا برگزار شد.

کارشناس آموزش و پژوهش اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: عنوان این همایش یک روزه « تبلیغ، مهارت و تحول » و «همیاران تبلیغ» بود که با حضور ۱۷۵ نفر برگزار شد و در این همایش حول محور شبکه امامت، تبیین طرح تحول اجتماعی، تربیت فرزند و ارتباط مؤثر با همسر بحث و گفتگو شد.

وی بیان کرد: چهار نشست تخصصی ویژه بانوان در موضوعات تربیت فرزند، با حضور دکتر کاوه؛ ارتباط مؤثر با همسر با حضور دکتر طاهری؛ تبیین طرح تحول اجتماعی، با حضور حجت‌الاسلام رضایی؛ دین فطری با حضور دکتر طاهری و چهار نشست آموزشی تخصصی هم ویژه مبلغین و روحانیون در موضوعات تشریح شبکه امامت و پاسخگویی به سوالات با حضور استاد آیت الله سید صمصام الدین قوامی؛ تبیین طرح تحول اجتماعی با حضور حجت‌الاسلام رضائی و تبیین طرح امامت با حضور حجت‌الاسلام رفیعی برگزار شد.

گفتنی است، این همایش روز پنجشنبه ۲۸ آذر ۹۸ در اداره کل تبلیغات اسلامی، ویژه برادران و اداره ی امور قرآنی ویژه خواهران برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک