گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/13 تعداد بازدید: 192
print
برگزاری نشست کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن، از برگزاری نشست کارکنان این اداره به منظور تبین کتاب اندیشه های اسلامی در قرآن در آذر ۹۸ خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل صالحی رئیس اداره بروجن، از برگزاری نشست کارکنان اداره تبلیغات اسلامی بروجن، سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸ در دفتر ریاست اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام صالحی گفت: این جلسه باهدف بررسی فعالیت‌های انجام‌شده و هم اندیشه، کتاب اندیشه اسلامی برگرفته از سخنرانی‌های مقام معظم رهبری برگزار شد.

وی در این نشست بیان کرد این کتاب مباحث دین را به‌گونه‌ای تعهد آفرین معرفی کرده است، بنابراین کتاب از جنس کتاب‌های کلامی نیست که روند اثبات و نفی را در پیش‌گرفته باشد.

وی ادامه داد: ارائه نمایی کلی از اندیشه‌ی اسلامی به جهانیان و تعریفی دوباره از دین به مخاطب، از دیگر ویژگی‌های کتاب اندیشه‌های اسلامی در قرآن کریم است.

حجت‌الاسلام صالحی در این نشست علاوه بر تبین این کتاب که بین همکاران گفتگو و تبادل‌نظر شد درباره چگونگی برخورد با ارباب‌رجوع، پیگیری نامه‌ها اداری، اعزام و استقرار روحانیون به روستاها و شهرها، گزارش به‌موقع از وضعیت روحانیون مستقر و وضعیت خانه عالم شهرستان، گفتگو شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک