گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/11/10 تعداد بازدید: 152
print
برگزاری نشست هم اندیشی قرار گاه فاطمی در شهرستان کیار

کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از نشست هم اندیشی قرار گاه فاطمی در این شهرستان خبر داد و گفت: شهرستان کیار یک پارچه نوای یا فاطمه سر خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، رضا کیانی، کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل، با اعلام این خبر افزود: نشست هم اندیشی قرارگاه فاطمی با حضور نمایندگان دفاتر مراجع عظام تقلید، فعالان فرهنگی و مسئولین هیئت های مذهبی در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

کیانی گفت: در این نشست که به منظور هماهنگی حداکثری در رابطه با برنامه های فاطمیه برگزار شد و بیش از ۴۱ عنوان برنامه متنوع پیش بینی شده است.

کیانی خاطرنشان کرد: برنامه ها شامل دسته روی شاخص که در شهر شلمزار(حسینیه امام رضا(ع)، مسجد امام حسین(ع) و مسجد صاحب الزمان(عج) )، در روستای دزک(مسجد امام حسین(ع) و امامزاده قلعه سلیم) در شهر دستنا(حسینیه ابوالفضل (ع) و شهدای گمنام) و در شهر گهرو( مسجد جامع و مسجد رسول الله) برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: از دیگر برنامه ها ۵ برنامه گفتمان دینی در مدارس دخترانه و نواختن زنگ فاطمی در مدارس دخترانه است.

وی ادامه داد: برنامه های هیئت های مذهبی هم هیئت جوانان یا حسین در مسجد ابوالفضل(ع) شلمزار، کانون فرهنگی تبلیغی و هیئت امنای مسجد امام حسین (ع) شلمزار، هیئت منتظران و بنت الحسین در مسجد صاحب الزمان شلمزار، هیئت فاطمیه و هیئت ابوالفضل(ع) در حسینیه ابوالفضل(ع) دستنا، هیئت قمر بنی هاشم در مسجد جامع گهرو، هیئت امام حسن(ع) در مسجد امام حسن(ع) دزک و هیئت صاحب الزمان(عج) و هیئت مسلم بن عقیل در روستای سرتشنیز است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک