گفت و گو
پیوندهای تصویری
1399/04/02 تعداد بازدید: 480
print
برگزاری نشست مبلغان در شهرستان اردل به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی

نشست مبلغان به میمنت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی در شهرستان اردل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری، حجت‌الاسلام حمید بهرامی در گفتگو با این روابط عمومی گفت: شنبه ۳۱خرداد به میمنت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی نشست مبلغان این شهرستان در دفتر امام جمعه برگزار شد.

وی افزود: این نشست با حضور مبلغان مستقر، هجرت و مبلغان ادارات، امام جمعه، نماینده شهرستان های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در دفتر امام جمعه برگزار شد.

بهرامی در ابتدای این نشست ضمن تبریک این روز به‌عنوان روز تبلیغ به مبلغان گزارشی از عملکرد اداره تبلیغات اسلامی شهرستان از ابتدای بیماری کرونا تا کنون و همچنین کمک های مومنانه این اداره و زیر مجموعه خود ارائه داد.

در این گزارش حجت‌الاسلام بهرامی کل کمک های مومنانه این اداره را ۲۶۰میلیون تومان بیان کرد که ۱۵۷ میلیون ۷۵۰ هزار تومان این مَبلغ در راستای پخش سبد های غذایی بین نیازمندان، ۳۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان آن درقالب کارت های هدیه به نیازمندان اهداء و ۳ میلیون تومان هم در پخش اقلام بهداشتی هزینه و مابقی هم از طریق موسسات و خانه های قرآن این شهرستان بین فقرا و نیازمندان متضرر از کرونا توزیع شد.

حجت‌الاسلام بهرامی در این نشست ضمن تاکید مبلغان مبنی بر حضور فعال در فضای مجازی و ارائه خدمات در این فضا و همچنین ارائه گزارش عملکرد خود از این طریق به اداره تبلیغات برای انعکاس خبری در رسانه سازمان تاکید داشت.

حجت‌الاسلام بهرامی باتوجه به کمبود اعتبارات از مبلغان خواستار ارائه خلاقیت در امر تبلیغ شد تا تبلیغ تحت تاثیر مسائل مالی قرار نگیرد و خللی در ترویج فرهنگ ناب اسلامی ایجاد نشود.

وی با توجه به در پیش بودن هفته مبارزه با مواد مخدر از عملکرد مبلغان در این راستا تشکر نمود و همچنان خواستار جدیت در این راستا و برگزاری گفتمان ها و شناسایی معتادان و بیماران این معضل اجتماعی و با استفاده از ظرفیت خیرین به درمان این قشر پرداخته و در آگاه سازی مردم در این راستا از هیچ تلاش دریغ ننمایند.

امام جمعه شهرستان هم در این نشست با تبیین تاسیس قرار گاه خدمت در شهرستان از مبلغان خواست در تمام زمینه های های فرهنگی، دینی، اجتماعی، بهداشت و آسیب های اجتماعی ضمن هماهنگ بودن با همدیگر و قرار گاه خدمت و خیرین نسبت به حل معضلات پرداخته و گزارش عملکرد خود را هم به دفتر امام جمعه شهرستان ارائه دهند.

نمایند شهرستان های اردل،فارسان،کوهرنگ و کیار آقای قدرت الله حمزه هم با حضور در این نشست ضمن تقدیر از مبلغان در امر تبلیغ بیان داشت: که نتیجه کار شما مبلغان در ترویج دین باعث حل مسائل عمرانی و پیشرفت جامعه می‌شود و بار سنگینی را از دوش مسئولین بر می دارید و این عملکرد شما توقعات را کم میکند و همه مردم را در راستای پیشرفت و آبادانی جامعه فعال می‌کند.

آقای حمزه خطاب به مبلغان بیان داشت: که عملکرد شما در حل کردن بحث اشتغال تاثیر بسزایی دارد و من از شما توقع دارم در محل تبلیغ خود از معتمدین کمک بگیرید و مشکل زمین طرح های عمرانی را حل نمائید تا ما در بحث تامین زمین برای حل مشکل اشتغال و آبادانی شهرستان با مشکل مواجه نشویم.

فرماندار شهرستان هم در این نشست ضمن تبریک سالروز تاریخی تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی ره از مبلیغن در امر تبلیغ و ترویج فرهنگ ناب اسلامی تقدیر به عمل آورد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک