گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/12/24 تعداد بازدید: 36
print
برگزاری نشست طلاب و فعالان فرهنگی برای ایجاد موکب سلامت در اردل

به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل نشستی برای ایجاد موکب سلامت، ویژه طلاب و فعالان فرهنگی برگزارشد.

به گزارش رواط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری حجت‌الاسلام بهرامی گفت: به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دونشست برای ایجاد موکب سلامت،که نشست اول با حضور امام جمعه و طلاب و نشست دوم با حضورفعالان فرهنگی به ترتیب در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۹و۲۰اسفنددر دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

وی افزود: در نشست های مذکور در راستای موضوع ویروس منحوس کرونا ودر خصوص تشکیل دو موکب سلامت در شهرستان با رویکرد فرهنگی و بهداشتی و ایجاد امید در جامعه برنامه ریزی شد.

حجت‌الاسلام بهرامی بیان داشت: در این نشست ها مصوب شد تمام اعضا در خصوص مراسمی که مرکز تجمع جمعیت است روشنگری کنند و به هر نحوی از اجتماع مردم اعم از شادی و مراسم های ترحیم جلوگیری نمایند.

حجت‌الاسلام بهرامی اذعان داشت: در خصوص تامین معیشتی قشر محروم و کارگر جامعه مدنظر هم مقرر شد با همکاری افراد خیر مساعدت شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در ادامه بیان کرد:اعضای موکب سلامت علاوه بر حضور فیزیکی درموکب، برای ضد عفونی و گند زدایی مطروحه هم اقدام می‌نمایند.
بهرامی گفت: شبکه بهداشت و گروهای جهادی در صورت تامین مواد ضد عفونی کننده ارسالی از استان با همکاری اعضاء موکب سلامت بین تمام نقاط شهرستان اقدام می‌نمایند.

گفتنی است در این راستا دو نشست یکی با طلاب و دیگری با هیئت ها و نهاد های انقلابی و شبکه بهداشت انجام گرفت.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک