گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/30 تعداد بازدید: 60
print
برگزاری نشست بررسی وضعیت فرهنگی شهرستان لردگان

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان از برگزاری نشستی با دادستان این شهرستان با هدف بررسی وضعیت فرهنگی این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی آاستان چهارمحال و بختیاری، در ابتدای این دیدار که در دادگستری شهرستان لردگان انجام شد، حجت‌الاسلام اسماعیلی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، گزارشی از عملکرد این اداره و وضعیت فرهنگی شهرستان ارائه کرد.

در ادامه طرفین پیرامون بسترها و آسیب های فرهنگی شهرستان مخصوصا موضوع مداحان و استفاده برخی از مداحان از تریبون های مداحی جهت تبلیغات انتخاباتی به بحث و تبادل نظر پرداختند و راهکارهای اساسی برای جلوگیری از این مسئله توسط دو نهاد ارائه شد.که در پایان مقرر گردید جلساتی با مداحان برگزار شود و این مسئله را بیشتر مورد بررسی قرار دهند.

یادآور می‌شود این جلسه که با حضور دادستان و سرپرست و همچنین کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات این شهرستان برگزار شد با طرح مصوباتی از جمله پیگیری فعالیت و وضعیت فرقه های ضاله و تبشیری در روستاه ها، آموزش سبک زندگی اسلامی جهت فرهنگسازی درست در روستاه ها توسط روحانیون اعزامی، تشکیل جلسه ماهانه طلاب با امام جمعه و دادستان، تشکیل پایگاه های اجتماعی در نقاط آسیب زا در شهرستان و... به کار خود پایان داد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک