گفت و گو
پیوندهای تصویری
1399/02/13 تعداد بازدید: 154
print
برگزاری نخستین نشست شورای هیئات مذهبی شهرکرد در سال ۹۹

رئیس شورای هیئات مذهبی شهرکرد گفت: هیئت های مذهبی شهرستان شهرکرد آماده اجرای دستور مقام معظم رهبری درباره کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان هستند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی، نخستین نشست اعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان شهرکرد با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمدابراهیم حجت پناه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرکرد، تشکیل شد.

در ابتدای جلسه حجت‌الاسلام حجت پناه ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا به احتمال فراوان فعلا تا نیمه ماه مبارک رمضان اجتماعی در مساجد برقرار نخواهد شد، ولی به فرموده مقام معظم رهبری باید رزمایش مومنانه را اجرا کنیم که هیئات مذهبی در اجرای این رزمایش نقش مهمی دارند.

وی افزود: باید به گونه ای برنامه‌ریزی شود که اولا فقرا و نیازمندان و کسانی که در جریان شیوع ویروس کرونا بیکار شده و به لحاظ اقتصادی متضرر شده اند، مشخص شوند و سپس با کمک دستگاه های حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی کسانی که تحت حمایت این نهادها هستند پایش شده و کمک ها برای خانواده هایی باشد که زیر پوشش هیچ نهاد حماتی نیستند.

رئیس شورای هیئات مذهبی شهرکرد به نمایندگی از هیئات مذهبی اعلام کرد: هیئات مذهبی شهرستان شهرکرد آماده اجرای دستور مقام معظم رهبری درباره کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان هستند.

وی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های هیئات مذهبی در ایام شیوع کرونا گفت: بسیاری از هیئات مذهبی در این ایام معابر و اماکن عمومی را ضد عفونی کردند و برخی از هیاتها نیز در تولید و توزیع ماسک فعال بودند.

نیکبخت ادامه داد: بسیاری از هیاتها با نزدیک شدن به سال نو به جمع آوری کمک های خیری اقدام به تهیه و توزیع بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند کردند.

نشست شورای هیئات مذهبی شهرکرد روز چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در اداره تبلیغات اسلامی شهرکرد برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک