گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/11/26 تعداد بازدید: 176
print
برگزاری نخستین نشست شورای هماهنگی مراسم اعتکاف در شهر بروجن

مسئول ستاد اعتکاف شهرستان بروجن، از برگزاری نخستین نشست شورای هماهنگی، مراسم معنوی اعتکاف، در مساجد این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل صالحی رئیس اداره بروجن و مسئول ستاد اعتکاف در این شهرستان، از برگزاری نخستین نشست مراسم اعتکاف با حضور رابطین فرهنگی مساجد و مجریان طرح اعتکاف، در اداره شهر بروجن خبر داد.

حجت‌الاسلام صالحی بابیان این‌که سازمان تبلیغات اسلامی متولی مدیریت مراسم معنوی اعتکاف در سطح کشور است، اضافه کرد: این نشست به‌منظور هماهنگی، نظارت، و اجرا هر چه‌بهتر برنامه‌های فرهنگی و انجام تدارکات از معتکفین در شهر بروجن است.

وی یادآور شد: در این نشست پس از بحث و تبادل‌نظر مجریان و صاحب‌نظران طرح اعتکاف، درباره نقاط قوت و ضعف،‌ معتکفین در سال‌های قبل، بهترین راه‌حل‌ها برای امسال پیشنهاد و ارائه شد.

وی اظهار کرد: در این جلسه مصوب شد اعتکاف فقط در مساجدی که در سامانه اعتکاف اداره تبلیغات اسلامی بروجن معرفی‌شده برگزار شود. و هیئت‌امنای دیگر مساجد، در این امر همکاری لازم را انجام دهند.

مسئول ستاد اعتکاف در بروجن تصریح کرد: اداره اوقاف و امور خیریه، اداره فرهنگ و ارشاد، شبکه بهداشت و درمان، سپاه ناحیه، شهرداری‌ها، فرمانداری، امور آب، نیروی انتظامی و دیگر نهاد دولتی و غیردولتی همکاری لازم را جهت هر چه‌بهتر اجراشدن مراسم معنوی اعتکاف انجام دهند.

گفتنی است، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت www.etekafchb.ir یا مراجعه‌ی حضوری به مساجد شهرها و روستاهای مشخص‌شده، ثبت‌نام کنند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک