گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/11/26 تعداد بازدید: 95
print
برگزاری مراسم اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر اردل

مراسم اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر اردل با حضور گسترده مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری حجت‌الاسلام بهرامی گفت: مراسم اربعین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی با حضور جامعه روحانیون، هیئت ها، مداحان و عامه مردم چهار شنبه ۲۳بهمن در مسجدحضرت ابوالفضل (ع) شهر اردل برگزار شد.

حجت‌الاسلام بهرامی که سخنران این مراسم بود اربعین روز شهادت این بزرگ مرد را به امام زمان(عج) نائب برحقش مقام معظم رهبری،مردم ولایت مدار شهرستان اردل تسلیت گفت وبیان داشت: سردار سلیمانی در راه مبارزه با تروریست نه در حد داعش و النصره بلکه فرمانده مبارزه با تروریست های دولتی از جمله آمریکا، اسرائیل و حکومت های مرتجع منطقه بود.

وی افزود:سردار سلیمانی بزرگترین شکست راهبردی آمریکا ی جنایتکار و متحدانش در بازه ۶ساله گذشته را برآنها تحمیل کرد چرا که او سردار صلح بود و آمریکائیها می خواستند برای امنیت اسرائیل با ایجاد گروههای تروریستی آشوب و جنگ را در منطقه خاورمیانه پیاده کنند ولی شهید بزرگوار سردار سلیمانی نقشه های آنها را نقش برآب کرد.

بهرامی گفت: جبهه مقاومت همبستگی و اقتدار و قدرت عمل خود را در برنامه های این مرد جبهه و جنگ پیدا کرد و لشکر دشمنان اسلام را خوار و ذلیل کرد.

حجت‌الاسلام بهرامی گفت: شهادت این سردار و خون پاکش توانست دوباره همه ملت ایران را در دفاع از آرمان های انقلاب و نظام اسلامی منسجم و متحد کند و دشمنان صهیونیستی آمریکایی نتوانستند به اهداف خود برسند.

بهرامی بیان کرد: نگاه حاج قاسم آرمانی بود و شهید سلیمانی به معنای واقعی کلمه عتدال را در خط و مش سیاسی قرار داده بود و همواره می فرمود همه باید در زیر بیرق ولایت قرار بگیریم.

بهرامی عنوان داشت:این شهید بزرگوار همواره دنبال جذب حداکثر و دفع حداقل بود و اگر اینک هم وی زنده بود مسلما تاکید برشرکت همه ما در انتخابات را داشت پس به حرمت خون این شهید سرافراز همه باید حضور گسترده در انتخابات پیش رو داشته باشیم تا بار دیگر دشمنان این خاک و آب رامایوس کنیم.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک