گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/11/26 تعداد بازدید: 194
print
برگزاری دو کرسی تلاوت قرآن کریم در مدارس شهرستان کیار توسط اداره تبلیغات اسلامی

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از برگزاری دو کرسی تلاوت قرآن کریم همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، نوید قدیردخت، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار با اعلام این خبر افزود: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در مدرسه ی دخترانه خدیجه کبری شلمزار و هنرستان پسرانه خیام گهرو دو برنامه ی کرسی تلاوت برگزار شد.

سخنران برنامه حجت‌الاسلام منصوری بروجنی گفت: امروزه خیلی ها خواسته اند که مانع درخشش شعاع انقلاب اسلامی ایران در تمام دنیا شوند اما نتوانسته اند و نخواهند توانست.

منصوری خاطرنشان کرد:به فرمایش مقام معظم رهبری قرآن کتاب انقلاب اسلامی است لذا وظیفه ما نسبت به این انقلاب برپایی کرسی های تلاوت قرآن،قرائت،تدبر و عمل به آن است و با این گونه برنامه ها راه توسعه امور معنوی در جامعه محقق می‌شود.

گفتنی است، دو کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور قاری خوش خوان کشوری آقای اسدی در مدرسه خدیجه کبری شلمزار و هنرستان خیام گهرو توسط این اداره برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک