گفت و گو
پیوندهای تصویری
1399/02/18 تعداد بازدید: 162
print
برگزاری جلسه روحانیون مستقر با رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان از برگزاری جلسه روحانیون مستقر با رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی ‌اداره‌کل ‌تبلیغات ‌اسلامی ‌چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام اسماعیلی سرپرست اداره تبلیغات شهرستان لردگان در گفتگو با این روابط عمومی با اشاره به اینکه روحانیون در طول تاریخ زحمات فراوانی جهت نشر معارف دینی و فرهنگ اهل‌بیت(ع) متحمل شده‌اند گفت: وجود روحانی و مبلغ در یک منطقه موجب آرامش معنوی و دینی مردم آن منطقه شده و عامل حل بسیاری از معضلات فرهنگی اجتماعی آن منطقه بوده است و پشتوانه مستحکمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

اسماعیلی بر مطالعه مباحث روز برای پاسخ‌گویی به شبهات اعتقادی که در راستای جنگ نرم توسط دشمنان از طریق ابزارهای مختلف‌شان نظیر ماهواره و اینترنت در جامعه حتی روستاها انتشار یافته، تأکید کرد.

وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های روحانیون، اظهارداشت: روحانیون و مبلغین باید با تمام قوا در راستای فرامین مقام معظم رهبری به‌ویژه طرح مواسات قدم بردارند و بتوانند در این ایام شیوع بیماری که خیلی ها متحمل ضررهای سنگین شدند با کمک های مومنانه این بار سنگین را کمی سبک تر کنند.

گفتنی است این جلسه ۱۵ اردیبهشت ماه در اداره تبلیغات این شهرستان برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک