گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/30 تعداد بازدید: 161
print
برگزاری جلسه تفسیر قرآن کریم در لردگان و خانمیرزا

کارشناس امور قرآنی لردگان از برگزاری جلسه تفسیر قرآن کریم در شهرستان های لردگان وخانمیرزا خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، حسین ماندنی گفت: توسعه وترویج معارف نورانی قرآن کریم از طریق گسترش حلقه ها وکلاس های آموزش تفسیر با نگاه درمان گرانه دربین عموم جامعه به‌ویژه جوانان و قشر تحصیل کرده و با بهره گیری از صاحب نظران دراین عرصه، اهمیت ویژه ای دارد. این امر علاوه بر بُعد روحانی، اقدامی موثر و کارساز جهت کاهش معضلات و اسیب های اجتماعی به شمار می آید.

ماندنی گفت: برای رسیدن به این هدف، در شهر ستان لردگان و خانمیرزا جلسه تفسیر قرآن کریم ویژه طلاب، جوانان و دانش آموزان مقطع دبیرستان برگزار شد.

در این دراین طرح شرکت کنند گان طی ۲۶ جلسه با ۲۶ موضوع قرآنی موثر در سبک زندگی قرآنی آشناخواهند شد. در پایان دوره و پس از اخذ آزمون کتبی از مفاد کتب زندگی با قرآن، ‌به قبول‌شدگان ‌گواهینامه مربوطه اعطاء می‌شود.

گفتنی است، جلسه تفسیر قرآن کریم در شهرستان خانمیرزا(هنرستان الزهرا) و شهرستان لردگان(حوزه علمیه حضرت ولیعصر) از ابتدای مهر ماه تا پایان اسفند سال ۱۳۹۸ در حال برگزاری است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک