گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/18 تعداد بازدید: 192
print
انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئت های مذهبی شهرستان بروجن برگزار شد

انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئت های مذهبی شهرستان بروجن با حضور اعضا در اداره ی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل صالحی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن، گفت: با توجه به اتمام مدت دوساله فعالیت هیئت‌رئیسه شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان بروجن، انتخاب و معرفی هیئت‌رئیسه جدید شورای هیئت های مذهبی این شهرستان در دفتر این اداره برگزار شد.

حجت‌الاسلام صالحی افزود: در انتخابات هیئت‌رئیسه شورای هیئت های مذهبی شهرستان بروجن، حجت‌الاسلام مجید الهیان به‌عنوان رئیس، غلام ایدر نائب رئیس و سید عباس سیدن دبیر شورا، برای مدت دو سال انتخاب و معرفی شدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن رصد اولویت‌های فرهنگی و مشکلات پیش روی هیئت مذهبی، استفاده بهینه از ظرفیت‌های دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی به‌منظور ارتقای امور پشتیبانی و حمایتی از هیئت، برنامه‌ریزی برای ارتقای سطح آگاهی‌های مذهبی اعضای هیئت مذهبی و بررسی آسیب‌ها و انحرافات مراسم مذهبی و ارائه راهکار برای کاهش آن‌ها با بهره‌مندی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید را ازجمله مأموریت‌ها و وظایف شوراهای هیئت مذهبی دانست.

گفتنی است، در شهرستان بروجن ۲۵۹ هیئت مذهبی ثبت‌شده و در حال ثبت وجود دارد که فعالیت مذهبی را درایام سال انجام می‌دهند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک