گفت و گو
پیوندهای تصویری
1400/09/06 تعداد بازدید: 139
print
ثبت نام آموزش تفسیر عمومی در چهارمحال وبختیاری ادامه دارد

ثبت نام از علاقه مندان حضور در دوره مجازی آموزش تفسیرعمومی قرآن با ظرفیت ۸۰۰ نفر در شهرستان های ده گانه چهارمحال وبختیاری آغاز شده است و پس از تمدید مهلت ثبت نام، تا ۱۰ آذرماه ادامه دارد.

 

 

آموزش عمومی تفسیر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به‌گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، ثبت‌نام از علاقه‌مندان حضور در دوره مجازی آموزش تفسیرعمومی قرآن با ظرفیت ۸۰۰ نفر در شهرستان‌های ده‌گانه چهارمحال‌وبختیاری آغاز شده است و پس از تمدید مهلت ثبت‌نام، تا ۱۰ آذرماه ادامه دارد. آموزش همگانی تفسیر عمومی قرآن کریم به صورت مجازی درسطح کشور از سوی سازمان دارالقرآن الکریم و ادارات قرآنی سراسر کشور برگزار می‌شود.

این دوره آموزش عمومی شامل تفسیر ۲۰ سوره آخر قرآن کریم است که با تدریس حجت‌الاسلام محسن قرائتی، در قالب جلسات آفلاین ۳ تا ۵ دقیقه‌ای برگزار می‌شود. ثبت‌نام از علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره مجازی در ادارات تبلیغات اسلامی و مراکز قرآنی مجری دوره آغاز و جهت استفاده ۸۰۰ نفر برنامه‌ریزی و پیش‌بینی انجام شده است.

علاقه‌مندان تا ۱۰ آذرماه مهلت دارند با تماس تلفنی یا مراجعه به ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها و مراکز و تشکل‌های قرآنی اعلام شده در شهرستان‌ها، در این دوره شرکت کنند؛ ثبت‌نام و حضور در دوره رایگان و شرکت برای عموم آزاد است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک