گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/12/19 تعداد بازدید: 48
print
اعلام آمادگی قرآنیان چهارمحال وبختیاری برای همکاری در طرح ملی مبارزه با کرونا

مدیرعامل مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت چهارمحال وبختیاری از آمادگی تمامی جامعه قرآنی استان برای همکاری در طرح ملی مبارزه با کرونا ویروس خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری حیدرقلی صدقی، مدیرعامل مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت چهارمحال‌وبختیاری از آمادگی همکاری کامل عوامل و کادر اجرایی مؤسسات و خانه‌های قرآنی استان با طرح ملی مبارزه با کرونا خبر داد و گفت: با توجه به این که اکنون تمام مراکز قرآنی استان به منظور عدم شیوع کرونا ویروس در تعطیلی به سر می‌برند، کارکنان، اعضای هیئت مدیره و مربیان این مراکز آمادگی همکاری را با طرح ملی مبارزه با کرونا ویروس دارند.

وی با اشاره به اینکه طرح ملی مبارزه با ویروس از سوی وزارت بهداشت آغاز شده است، ادامه داد: فعالان قرآنی و قرآنیان استان آمادگی لازم را دارند تا برای توزیع مواد ضدعفونی کننده و ماسک با این هیئت همکاری کنند و همچنین نیروهای فنی قرآنی حاضر به کمک در امر پرستاری هستند.

صدقی در پایان گفت: مؤسسات و خانه‌های قرآنی در سراسر استان پراکنده هستند که اگر از هر مؤسسه یا خانه قرآنی یک نفر هم برای این فعالیت‌ها داوطلب شود، بالغ بر ۲۰۰ نیروی قرآنی می‌توانند در طرح ملی مبارزه با کرونا به یاری افراد گرفتار با این بیماری بشتابند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک