گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/11/05 تعداد بازدید: 22
print
برگزاری نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در شهرستان اردل

نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی به مناسبت شهادت حضرت زهرا و شهادت حاج قاسم سلیمانی در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری، حجت‌الاسلام حمید بهرامی گفت: در آستانه فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین شهادت حاج قاسم سلیمانی چهار شنبه ۲بهمن نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در دفتر امام جمعه شهرستان اردل برگزار شد.

حجت‌الاسلام حمید بهرامی افزود: نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی با موضوع برگزاری برنامه های ایام شهادت حضرت فاطمه(س) و اتخاذ تدابیر لازم به منظور جلوگیری از آسیب های مراسم عزاداری تشکیل شده است.

وی بر لزوم بسترسازی مناسب به منظور بهره گیری از ایام فاطمیه بر برنامه ریزی مناسب جهت تقویت کیفی محتوای برنامه ها و سیاهپوشی معابر و میادین نقاط مختلف شهرستان خصوصا چهار شهر شهرستان تاکید کرد.

در این نشست بهرامی با اشاره به ظرفیت ۱۲۰هیئت مذهبی در این شهرستان افزود: مبنی بر نشستی که با شورای هیئت های مذهبی در اول بهمن در بخش میانکوه داشتیم هیئت ها در این ایام عزاداری خانم فاطمه زهرا (س) را در کل شهرستان برگزار می‌کنند.

بهرامی گفت: در این نشست مقرر شد زنگ فاطمی در کلیه مدارس شهرستان روز دوشنبه ساعت ۹صبح با حضور مبلغان و مبلغات و همچنین با حضور مسئولین شهرستان در یکی از مدرسه مشخص شده توسط اداره آموزش و پرورش این مراسم انجام گیرد.

بهرامی بیان کرد: در این نشست اهتمام جدی در برگزاری برنامه هایی برای بانوان و مدارس دخترانه با استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی و شاخص و همچنین هیئت های بانوان و استفاده از ظرفیت های خلاقانه و ابتکاری و محلی بختیاری مورد تاکید قرار گرفت.

بهرامی تصریح کرد: در این مجالس عزاداری از ظرفیت سخنرانان و مادحین مطرح استانی استفاده خواهد شد.

حجت‌الاسلام بهرامی گفت: در نشستی که قبل از برگزاری نشست شئون با هیئت های بانوان شهر اردل انجام شد مقرر شد به یاد سردار حاج قاسم سلیمانی هم همایش دختران حاج قاسم در اثنای ویژه برنامه های شهادت حضرت زهرا(س) در شهر اردل برگزار شود.

بهرامی در ادامه گفت: مراسم محوری شهر اردل هم روز چهارشنبه ۹بهمن ساعت ۱۵در حسینیه شهدای شهر اردل توسط هیئت های بانوان شهر اردل برگزار می‌شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک