گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/13 تعداد بازدید: 34
print
حوزه هنری بازوی هنری سازمان تبلیغات اسلامی است

محمد روح الامینی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی در سفر به شهرکرد و دیدار با رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: حوزه هنری انقلاب اسلامی به عنوان بازوی سازمان تبلیغات اسلامی است و باید همکاری بین حوزه هنری و سازمان تبلیغات اسلامی از پیش بیشتر باشد.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، روح الامینی افزود: از هم جدا بودن سازمان و حوزه هنری کمکی به هیچ یک از ما نخواهد کرد و باید با هم افزایی بیشتر و نشست های مشترک بتوانیم کارهای فرهنگی تبلیغی و هنری مشترکی را انجام دهیم که مخاطبان حوزه هنری و سازمان را صد چندان کند.
روح الامینی اظهار داشت: خوشبختانه بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در بیشتر شهر ها و استانهای ما از لحاظ سخت افزاری کار زیادی شده و تغییر و تحول در این زمینه به خوبی نمایان است ولی امروز باید  تولید محتوا و آثار فاخر را بیش از پیش در دستور کار قرار دهیم و این هم افزایی و کار مشترک تمام مجموعه های فرهنگی را می طلبد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی ضمن سپاس از تولیدات و آثار و برنامه های مطلوب حوزه هنری استان گفت: باید با بالا بردن کیفیت سالن ها و اماکن فرهنگی  و کثرت جلسات شعر، داستان و دیگر فعالیت های هنری و فرهنگی تبلیغی در استان  در جذب حداکثری و بیش از پیش مخاطبین کوشید که همکاری و کمک رسانی دو طرفه می تواند ما را به این مقصود برساند.
وی هنرمندان را از سرمایه های انقلاب اسلامی دانست و افزود: باید تلاش کنیم هنرمندان استان ها بتوانند با تولید آثار هنری فاخر خود هر چه بیشتر اهداف ناب اسلام و انقلاب اسلامی را به جهانیان معرفی کنند.
رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری در بیش از سه دهه فعالیت خود در استان آثار بسیاری را در زمینه های مختلف هنری تولید کرده که اغلب در کشور از آثارمطرح و بنام هستند.
حجت ا... شیروانی افزود: تولید کتاب تاریخ انقلاب اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری یکی از آثار فاخر و تاثیر گذار حوزه هنری است که به زودی به چاپ خواهد رسید و به گفته مسئولین مرکز یکی از آثار شاخص در این زمینه در کشور خواهد بود.
شیروانی اظهار داشت: هنرمندان و تولیدات حوزه هنری در زمینه ی فیلم، تئاتر، ادبیات پایداری، موسیقی، تجسمی، آفرینش های ادبی تا کنون در کشور خوش درخشیده اند و به تازگی دو تولید این حوزه در زمینه رمان و نقد ادبی در جوایز و رویداد های تراز اول کشور( جایزه جلال آل احمد و کتاب سال جهوری اسلامی ایران) نامزد شده اند.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی به همراه مدیرکل و معاونین سازمان تبلیغات اسلامی استان صبح سه شنبه 12 آذر از حوزه هنری بازدید و نشستی با رئیس و کارکنان این نهاد فرهنگی و هنری  برگزار کرد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک