گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/03/31 تعداد بازدید: 865
print
بیاینیه اداره کل تبلیغات اسلامی استان به مناسبت روز جهانی قدس

 



مقاومت و اتحاد جهان اسلام ذلت استکبار جهانی را به دنبال دارد

اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد؛ خواسته امام بزرگوار ما مبنی بر به خاک مالیدن بینی مستکبرین فقط با مقاومت و اتحاد جهان اسلام تحقق می یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، در این بیانیه آمده است:

سرزمین مقدس فلسطین در طول تاریخ، کانون پیامبران بزرگ خدا و خاستگاه نور توحید و خداپرستی بوده است ولی بیش از 60 سال است که جولانگاه رژیم جعلی و غاصبی است که تجاوز، اشغال و کودک کشی مرام و روش همیشگی آنان بوده است.

حضرت امام خمینی(ره) با ابتکار نام گذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس، ظرفیت سازی جهان اسلام برای شکل گیری جبهه فراگیر ضد صهیونیستی و فراهم آوردن بسترهای لازم برای محو غده سرطانی اسرائیل از صفحه روزگار را هدف قرار دادند.

امروز مثلث شوم آمریکا، صهیونیزم و سعودی در منطقه با حمایت از گروه های تکفیری انحراف جهان اسلام از مسئله فلسطین را دنبال می کند که با مقاومت اسلامی و بیداری ملت ها اضلاع سست و پوسیده آن فرو خواهد ریخت.

رژیم صهیونیستی امروز با حمایت و پشتیبانی از گروه های تکفیری در پی انحراف توجه مسلمانان به مسئله اصلی و درجه اول یعنی فلسطین است و امروز شاهد هستیم که امروز مرزهای این رژیم خط قرمز گروه های تکفیری است.

این بیانیه می افزاید: روز قدس به فرموده معمار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) « یک روز جهانى است، روزى نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است» و امروز فریاد مسلمانان روزه دار در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در سراسر جهان مقابله با استکبار و اشغالگری است و خواسته امام بزرگوار ما مبنی بر به خاک مالیدن بینی مستکبرین فقط با مقاومت و اتحاد جهان اسلام تحقق می یابد.

سیاست راهبردی جمهوری اسلامی بر اساس قانون اساسی، منافع ملی، وجدان انسانی  و مسئولیت دینی دفاع از فلسطین است و این آرمان را با هدایت های رهبری معظم انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی دنبال خواهیم کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است:  مردم ایران اسلامی با احساس غرور از عملیات به هنگام موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله با دشمنان امنیت و  اقتدار این مرز و بوم یک بار دیگر وحدت و همدلی و هوشیاری خود را با حضور همیشگی و انقلابی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس به نمایش می گذارند.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان به همراه تشکل های مردمی، کانون مداحان، شورای هیئات مذهبی، اتحادیه مؤسسات و مراکز قرآنی مردمی و کانون های فرهنگی تبلیغی، همه مردم را به حضور گسترده و انقلابی در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می کند.

 

 
 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک