گفت و گو
پیوندهای تصویری
1400/07/07 تعداد بازدید: 84
print

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی:

 «حجاب مایه‌ تشخص و آزادی زن است؛ برخلاف تبلیغات ابلهانه و ظاهربینانه‌ مادیگرایان، مایه‌ اسارت زن نیست. زن با برداشتن حجاب های خود، با عریان کردن آن چیزی که خدای متعال و طبیعت پنهان بودن آن را از او خواسته، خودش را کوچک می کند، خودش را سبک می کند، خودش را کم‌ارزش می کند. حجاب وقار است، متانت است، ارزشگذاری زن است، سنگین شدن کفه‌ آبرو و احترام اوست؛ این را باید خیلی قدر دانست و از اسلام باید به خاطر مسئله‌ حجاب تشکر کرد؛ این جزو نعمت های الهی است.»

🔶مرکز رسانه انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ضمن حمایت همه جانبه خود از مواضع غیرتمندانه نماینده مردم شریف شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی در خصوص پوشش نامتعارف بانوان فوتبال ایران اسلامی برای حضور در رقابت ‌های قهرمانی آسیا، فرهنگ عفاف و حجاب را اصالت ایرانی و اسلامی بانوان می داند و تأکید می دارد نه تنها حجاب مایه اسارت زن نیست بلکه آزادی و ارزش واقعی زن با حجاب محقق می شود.

🔶ما جمعی از فعالان رسانه ای انقلاب اسلامی استان حضور ورزشکاران کشور در عرصه ‌های بین ‌المللی که نمادی از ظرفیت‌ها و استعداد‌های جامعه ایرانی هستند را ضروری و پوشش آن ها را نشان ‌دهنده فرهنگ و اصالت ‌های ایرانی ـ اسلامی می دانیم و تأکید می کنیم مسؤولان مربوطه باید نسبت به این مسأله مهم و راهبردی توجه جدی داشته باشند و اجازه ندهند با تسامح ارزش های دینی و اسلامی جامعه کم رنگ جلوه داده شود.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک