گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/11/21 تعداد بازدید: 879
print
بیانیه به مناسبت 22 بهمن

اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه ای راهپیمایی 22 بهمن را نمایش تماشایی اقتدار انقلاب اسلامی در پی 39 سال دشمنی استکبار جهانی برشمرد.

  

راهپیمایی 22 بهمن نمایش تماشایی اقتدار انقلاب اسلامی

اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه ای راهپیمایی 22 بهمن را نمایش تماشایی اقتدار انقلاب اسلامی در پی 39 سال دشمنی استکبار جهانی برشمرد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، در این بیانیه امده است:

در روزگاری که استکبار جهانی با حیله همیشگی خود به القای ناامیدی در جامعه دامن می زند مردم همیشه آگاه، ایستاده و با بصیرت انقلابی، یکبار دیگر سرزندگی و شادابی انقلاب اسلامی را به رخ دشمنان خواهند کشید.

امروز مردم ایران با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی مؤمن تر از همیشه به آرمان های امام و شهدا با عشق به انقلاب اسلامی و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن موجب استحکام نظام می شوند.

حضور گسترده مردم و خلق یک 22 بهمن تماشایی  به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، همه محاسبات دشمنان را به هم ریخته و توطئه آنان را خنثی کرده  و اقتدار جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان خواهد داد.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان به همراه تشکل های مردمی کانون مداحان و شعرای آیینی، شورای هیئات مذهبی، اتحادیه موسسات و مراکز قرآنی، مجمع کانون های فرهنگی و تبلیغی و جمعیت بانوان فرهیخته با تبریک فرارسیدن سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از همه مردم دعوت می‌کند با حضور گسترده و انقلابی خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی میثاقی دوباره بسته و همه دشمنان را ناامید کنند.

 

 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک