گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/04/20 تعداد بازدید: 1042
print


سند راهبرد مشارکت در تارنما
۱- راهبرد زیر شاخص مشارکت در کاربر پسند بودن تارنما
در رابطه با نماگر قابلیت شخصی سازی، جستجوی پیشرفته و اجرای در کلیه مرورگرها و اجرا بر روی دستگاه های قابل حمل درسایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری رعایت شده است و بعنوان طراحی سایت بصورت Responsiveمعرفی گردید.
۲-راهبرد مشارکت در زیر شاخص شفافیت تارنما
در رابطه با نماگر ارتباط مستقیم مدیران در وب سایت و تاریخ های بروزرسانی و انتشار شناسنامه خدمات در منوی خدمات الکترونیک سایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری بطور کامل ارائه شده است.
۳-راهبرد مشارکت کیفیت خدمات تارنما
با توجه به اطلاع رسانی خدمات در منوهای خدمات الکترونیک و مشترکین بطور کامل و مجزا ارائه شده و سایت خبری مجزا نیزعلاوه بر نمایش مهمترین اخبار در سایت اصلی وجود دارد.
۴-راهبرد مشارکت در دسترس پذیری تارنما
در سایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ،دستورالعمل بروزرسانی و استاندارد بودن نام دامنه و زمان بارگذاری رعایت گردیده است.
۵-راهبرد مشارکت در دسترس پذیری اطلاعات
در تارنمای اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، سوالات متداول، پیوندها و وجود کانال اطلاع رسانی و در نهایت اخبار ومزایده ها و اطلاعیه های مهم وجود دارد.
۶-راهبرد مشارکت در دسترس پذیری اطلاعات
در این وب سایت بیانیه حریم خصوصی و سطح توافق خدمات در منوی خدمات فناوری نیز وجود دارد.
مراجعین محترم همواره می توانند دیدگاه خود را از طریق درگاه این اداره و یا سامانه رسیدگی به شکایات و یا به صورت حضوری در روزهای دوشنبه هر هفته به این اداره کل انتقال دهید . همواره مشتاق دیدگاهها و نظرات شما هستیم  

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک